مشاوره و سفارش

انگور :

انگور یکی از محصولاتی است که حجم برداشت آن در کشور رو به افزایش است و خوشبختانه بازارهای صادراتی خوبی نیز وجود دارد که می توان حجم صادرات این محصول را افزایش داد.

شهرهای تولید کننده عمده انگور در ایران:

  • ارومیه
  • تاکستان
  • کاشمر
  • شیراز

خواص انگور :

از مواد مغذی انگور می توان به ویتامین تصحیح کرد و ویتامین ک ، ویتامین A ، ویتامین C ، ویتامین B6 و همچنین می توان با استفاده از فنل و پلی فنل اشاره کرد. انگور حاوی فیبر رژیمی، کربوهیدرات سالم، آنتی‌اکسیدان و مقدار مناسبی از پروتئین است. انگور حاوی مقادیر فراوانی از تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین و فولات و مواد معدنی پتاسیم، کلسیم، منیزیم، فسفر و سدیم است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انگور-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی ویتاراد که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است، توانسته بازارهای خوبی را برای این میوه بدست آورد و با رعایت استانداردهای لازم در بخش بسته بندی، ماندگاری این محصول را جهت رسیدن تا کشور مقصد افزایش دهد.

این مجموعه با داشتن نیروهای کار بلد و با تجربه توانسته است علاوه بر انگور، سایر محصولات کشاورزی را نیز به چرخه فعالیت خود در حوزه صادرات اضافه کند.

خوشبختانه اغلب کشاورزان و تولیدکنندگان محصولات مختلف کشاورزی همکاری قابل توجهی با این مجموعه داشته که امید است بتوانیم فرایند زیرساخت های صادراتی این نوع از محصولات با کمک همکاران محترم در زمینه کشت را برای کشاورزان آموزش دهیم تا همواره بتوانیم صادرات و فروش خوبی را به بازارهای معین داشته باشیم.

مدیر مجموعه ویتاراد

مهندس راد

Call Now Buttonتماس بگیرید