مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش اینترنتی انگور | بهترین نوع انگور در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید.....

خرید انگور درجه یک به صورت مستقیم از باغدارفروشنده اصلی انگور مرغوب و ارزانارزانترین مراکز فروش انگور در تهرانبزرگترین بازار عرضه انگور ارگانیک ایرانفروش انگور صادراتیشرکت صادر کننده انواع انگور
انگور بی دانه زرد

مراکز فروش اینترنتی انگور با عرضه بهترین محصول در بازارهای داخلی و خارجی توانسته اند محصولی خوب را را ارائه دهند. این شرکت ها قیمت مشخصی از انگور ایران را اعلام داشته و همواره برای فروش آنها بهترین راهکارها را مد نظر قرار می دهند.

فروش اینترنتی انگور

انگور از جمله میوه‌هایی است که از گیاهی بوته‌ای و رونده حاصل می‌گردد. این محصول به شکل‌های متفاوتی کشت و پرورش می‌یابد که انگور ارگانیک صادراتی از جمله مهمترین انگورهای پرطرفدار و با تقاضای مناسب در سطح بازارهای خارجی مواجه است. فروش اینترنتی انگور در وضعیت فعلی و در فضای مجازی به شکل روبه رشدی در حال افزایش است. مراکز فروش اینترنتی انگور در ایران هم‌اکنون در سطح گسترده‌ای وجود ندارد، هرچند استفاده از اینترنت و فضای مجازی جهت خرید و فروش و سفارش‌گذاری در سطح عمده در حال افزایش است؛ اما در سطح خرد هنوز جای کار بیشتری در فروش و ارائه محصولات برای خانوارها و مصرف‌کنندگان دارد. برای آشنایی بیشتر با این محصول با ما همراه باشید.

فروش اینترنتی انگور

خرید انگور درجه یک به صورت مستقیم از باغدار

خرید انگور درجه یک به طور مستقیم از باغدار باعث سرشکن‌شدن هزینه‌های خرید و کسب میزان بالاتری از ارزش‌افزوده محصول، برای توزیع‌کننده می‌گردد.

با خرید انگور از باغدار همچنین به کیفیت محصول در باغ محل پرورش آن و میزان کیفیت و مواد نگهدارنده آن که در مراحل بعدی شامل توزیع و ارسال برای مصرف‌کننده می‌باشد و نیز اطلاعات کافی را به همراه خواهد داشت.

همچنین با شناسایی فروشنده اصلی انگور برای مصرف‌کننده نهایی و حذف واسطه‌ها و دلالان غیرضروری در مسیر شبکه توزیعی، محصول با قیمت مناسب‌تری برای مصرف‌کننده عرضه گردیده و از بُعد رفاهی و اقتصادی هم پیامدهای مطلوبی را در نهایت به همراه خواهد داشت. خرید مستقیم از باغدار فواید مهمی از جمله موارد زیر را به همراه دارد:

  1. شناسایی بهتر محصول از بُعد کیفیت.
  2. شناخت از باغ محل پرورش و روش‌های مورد استفاده توسط باغدار.
  3. شناسایی ارگانیک‌بودن یا نبودن محصول با مشاهده مستقیم باغ و الگوی مورد استفاده توسط باغدار.
  4.  حذف واسطه‌های غیرضروری در مسیر شبکه توزیع محصول تا رسیدن به دست مصرف‌کننده نهایی.
  5. شناسایی قیمتی منصفانه جهت خرید از باغدار و فروش به مصرف‌کننده (به جهت حذف دلالان و واسطه‌گری‌های غیرضروری).

فروش اینترنتی انگور

فروشنده اصلی انگور مرغوب و ارزان

قیمت انگور اعلا در کشور و برحسب نوع منطقه، میزان تقاضای آن، عوامل آب و هوایی و نوع کاربرد آن، در سطح قیمت‌های متفاوتی قرار دارد. به عنوان انواع انگور درجه۱ کشور که تاکنون شناسایی شده‌اند، عبارت‌اند از:

  •  انگور یاقوتی: که از جمله انگورهای بی‌دانه و پرطرفدار است.
  • انگور بی دانه سفید: که از معروف‌ترین انواع انگور است که از کشمش آن به عنوان محصولی صادراتی استفاده می‌شود.
  • انگور شانی: این نوع انگور که مویز یکی از فرآورده‌های آن است از نظر طب سنتی هم طرفداران زیادی دارد.
  • انگور حسینی:از جمله انگورهای دانه‌دار، شیرین و پرطرفدار است. برای آشنایی بیشتر با مراکز فروش این محصول چه به صورت آنلاین چه به صورت حضوری می توانید با کارشناسان خبره در این حیطه مشورت کنید، تا بتوانید بهترین نوع محصول را خریداری کنید.

ارزانترین مراکز فروش انگور در تهران

عمده‌ترین و ارزان‌ترین مراکز فروش انگور در تهران بیشتر متمرکز در بازار بزرگ میوه و تره‌بار آن می‌باشد. در حال حاضر به دلیل وجود مراکز توزیع خرد و وجود زنجیره توزیعی چندلایه در سطح شهر تهران، قیمت نهایی انگور که به دست مصرف‌کننده می‌رسد، اختلاف زیادی با قیمت خرید از باغدار دارد که با ایجاد بسترهای فروش اینترنتی و توزیع محصول در سطح خرد برای مصرف‌کننده نهایی، امکان  کاهش هزینه ها و سرشکن شدن قیمت آن و حذف واسطه خت و لایه های توزیعی غیر ضروری می شود.

فروش اینترنتی انگور

بزرگترین بازار عرضه انگور ارگانیک ایران

تجارت ویژه انگور اقتضا می‌کند تا بازاری با سازوکارهای تسهیل‌کننده مبادلات برای دوطرف عرضه‌کننده و تقاضاکننده محصول فراهم گردد.

در حال حاضر بازار بزرگی در سطح کشور و در میادین میوه و تره‌بار، برای عرضه انگور ارگانیک و علی‌الخصوص برای فرآورده‌های حاصل از آن (از جمله مهمترین آن‌ها شامل شیره انگور و مویز) وجود دارد.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]عرضه اینترنتی انگور و فروش در فضای مجازی تسهیل‌کننده و بسترساز این امر می‌گردد که خریداران با شناخت بیشتری از محصول اقدام به خرید نمایند.[/box]

فروش انگور صادراتی

اگر بخواهیم شرایط خوب به منظور فروش انواع انگور کشور داشته باشیم، باید بازار دیگر کشورها را مورد توجه قرار داد. در این بازارها همواره حجم زیادی از انواع انگور تقاضا شده و خریداران می توانند با صادر کننده های بزرگ ایرانی ارتباط برقرار کنند.

همانطور که می دانید فروش عمده انگور صادراتی در ایران اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب کشورهایی که برای عرضه انگور ایرانی مد نظر بوده، حجم عمده آن را تقاضا نموده و از مزیت های مطلوب آن بهره می گیرند. اعلام قیمت روز انواع انگور صادراتی می تواند برای بسیاری از شرکتهای صادر کننده اهمیت داشته و شرایط همکاری بهتری را برای آنها فراهم کند.

فروش اینترنتی انگور

شرکت صادر کننده انواع انگور

شرکت های صادر کننده در ایران انواع انگور درجه یک و استاندارد را به بازار عرضه می دارند. این عرضه کننده ها با بهره گیری از دانش روز توانسته اند شرایط بازاریابی و فروش را رقم زده و تولیداتی خوب را به مشتریان خود ارائه دهند.

همانطور که می دانید صادرات انواع انگور حاشیه سود خوبی را فراهم می کند. از رو مراکز تخصصی صادر کننده میوه و تره بار، انواع انگور را با قیمت روز در بازارهای جهانی عرضه داشته و همواره بهترین شرایط را برای فروش در کشورهای مختلف دنیا فراهم خواهند کرد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید