گروه شرکت های ویتاراد
خانه / انگور سبز / قیمت عمده انگور سبز بی دانه صادراتی
انواع انگور پیکامی

قیمت عمده انگور سبز بی دانه صادراتی

قیمت عمده انگور را در بازار از سوی عرضه کننده ها متفاوت اعلام می شود. در این میان نوع سبز بی دانه از جمله بهترین های صادراتی بوده  و می توان فروش آن را به کشورهای مختلف دنیا داشت. به این ترتیب ایران سرمایه گذاری ویژه ای در رابطه با این محصول داشته است.

قیمت عمده انگور

قیمت عمده انگور سبز بی دانه صادراتی در کشور با اینکه از قیمت مناسبی برخوردار است ولی به خاطر تولید در سطحی فرای تصور و نیز تقاضای بسیار زیاد برای آن، با داشتن یک بازار رقابتی، دارای میزان بسیار مناسبی است که این سبب مقرون به صرفه شدن این میوه برای خرید و فروش نیز به جهت صادرات توسط تاجران میوه در کشور با سابقه گردیده است.
انگور سبز بی دانه صادراتی به خاطر داشتن محبوبیت بالا در ایران یکی از معدود میوه هایی است که با داشتن تولید زیاد در سطح کشور، باز هم گاهی با کمبود در بازار مواجه می شود.

کشت انگور در ایران

همانطور که می دانید انگور از میوه هایی ست که به دلیل بالا بودن کشت در ایران، هر ساله میزان برداشت خوبی داشته و مرغوبیت زیادی دارد. به همین دلیل تولیدات خوب و استاندارد راهی بازار شده و از سوی مصرف کننده ها استقبال خوبی دارند.

خوشبختانه اقلام مختلفی از انگور در ایران کشت شده و این موضوع شرایط را برای فعالیت شرکت های بازرگانی مختلف به منظور فروش داخلی و خارجی فراهم می کند.

با توجه به اینکه کشاورزان انگور در ایران بهترین بذر را انتخاب نموده و تولیدات خود را براساس ان برداشت نموده، همواره باکیفیت ترین ها را به دست مصرف کننده های بازار داخلی و خارجی می رسانند.

انواع انگور درجه یک

انگور از جمله میوه هایی ست که هم به صورت تازه خوری مورد توجه بوده و هم در صنایع تبدیلی مورد توجه است. به همین دلیل میزان تقاضا برای خرید آن بالا بوده و سرمایه گذاری بر روی کشت و عرضه آن اهمیت زیادی دارد.

از این رو همواره انگور درجه یک باکیفیت در اختیار مصرف کننده ها قرار گرفته و این افراد می توانند بهترین نوع آنها را تهیه و استفاده کنند. از مهمترین دلایلی که در حال حاضر انواع انگور ایرانی به بازار دیگر کشورها نیز راه یافته اند، کیفیت بالا و قیمت مناسب است. این دو شاخصه در بازار به شدت مورد توجه بوده و براساس آنها بسیاری از معاملات صورت می گیرد.

انگور سبز بی دانه

انگور سبز از جمله تولیداتی ست که به دلیل کشت بالا هر ساله حجم زیادی از ان در بازار خرید و فروش می شود. این محصول به دلیل داشتن طعم و کیفیت عالی مشتریان زیادی داشته و افرادی که آنها را تهیه می کنند، از کیفیت آنها راضی هستند.

از مهمترین استفاده های انگور سبز بی دانه، تولید آبمیوه است. زیرا به راحتی قابل تبدیل بوده و می توان به کمک آن آبمیوه طبیعی و خوبی را راهی بازار نمود. این تولیدات را شرکتهای تخصصی در بازار خرید و فروش می کنند و همواره در اعلام قیمت روز آنها به نیاز مشتریان خود توجه دارند.

فروش انگور صادراتی

انگور سبز را می توان به بازارهای مختلف دنیا نیز ارائه داد. البته باید به این موضوع توجه شود که نوع باکیفیت آن مد نظر بوده که بالاترین استانداردها را داشته و می توان قیمت روز آنها را به مشتریان عمده اعلام داشت.

انگور صادراتی باید از نظر استانداردهای لازم در وضعیت خوبی بوده تا بتوان فروش مطلوبی از این تولیدات را شاهد بود. به این ترتیب مشتریان عمده دیگر کشورها به این مسئله اهمیت داده و براساس نیاز خود انواع انگور صادراتی را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

در حال حاضر می توان فروش انگور ایرانی را در کشورهای زیر داشت:

 • ترکیه
 • روسیه
 • ارمنستان
 • هند
 • امارات
 • عمان
 • اسپانیا

قیمت روز انگور در بازار

در بازار از مهمترین موضوعات قیمت روز تولیدات است. زیرا باید براساس کیفیت و مرغوبیت آنها را تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد. به این ترتیب همواره شرکت های مختلف ایرانی به بازارهای سراسر دنیا اهمیت داده و باکیفیت ترین نوع انگور را به آنها عرضه می دارند.

اعلام قیمت روز انگور در بازار ایران نیز مهم بوده و می توان بهترین تولیدات را در آنها ارائه داد. به همین دلیل است که شرکتهای تخصصی و بزرگ می توانند فروش خوبی را در بازارهای جهانی داشته باشند.

دسترسی به قیمت انواع انگور می تواند مشتریان زیادی را به خود جلب کرده و آنها را مجاب به خرید نماید. به این ترتیب همواره متقاضیان عمده انگور به مجموعه های رسمی و شناخته شده مراجعه می کنند.

صادرات انگور به ترکیه

همانطور که اشاره شد، ترکیه یکی از بازارهایی ست که همواره حجم زیادی از انگور ایران به آن صادرات می شود. در این کشور به دلیل کیفیت عالی انگور ایرانی مشتریان زیادی وجود داشته و همواره بهترین ها را تهیه خواهند کرد.

برخی از انواع انگور ایرانی که در ترکیه فروش خوبی داشته عبارتند از:

 • انگور سبز
 • انگور شانی
 • انگور قرمز
 • انگور سفید
 • انگور پیکامی
 • انگور کشمشی

شرکت ویتاراد در طول سالهای فعالیت خود به بازار ترکیه و فروش انواع انگور در آن اهمیت زیادی داده و همواره تولیدات خوب را به آن ارائه می دهد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مشارکت در فروش انواع مختلف انگور سبز صادراتی

انگور سبز صادراتی در انواع مختلف دانه دار یا بی دانه برای فروش قرار گرفته …

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک