مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انگور یاقوتی قرمز در بازار تهران

آنچه در این مقاله میخوانید.....

انگور یاقوتی چه ویتامینی دارد؟قیمت انگور یاقوتی ارومیه

قیمت انگور یاقوتی قرمز در بازار تهران در سال جاری تا سقف ۶۰۰۰ تومان نیز به فروش رفت. این انگور بدلیل اینکه دارای حبه های ریزی می باشد، خواهان چندانی در بازارهای خارجی ندارد و همین امر سبب شده تا باغداران برای اینکه بتوانند محصولات خود را برای صادرات با قیمت بالا بفروش برسانند، اقدام به کاشت نهال سایر انگورها نموده اند.

قیمت انگور یاقوتی

انگور یاقوتی قرمز از جمله محبوب ترین ارقام انگور ایرانی می باشد که خرید و فروش خوبی را در بازار داشته و دارد. قیمت انگور یاقوتی نیز به سبب فراوانی آن همواره در نوسان شدیدی بوده است. این موضوع مربوط به شهر تهران نیست. بلکه تمامی شهرهایی که در خرید و فروش انگور فعالیت دارند، درگیر آن هستند. انگور یاقوتی قرمز در شهرهای زیر تولید بیشتری دارد:

 • انگور شیراز
 • انگور سیستان
 • انگور ایلام
 • انگور ارومیه
 • انگور تاکستان
 • انگور کرمانشاه
 • انگور کردستان

البته تولید آن در شهری مثل ارومیه بیشتر از بقیه شهرها می باشد. از این رو قیمت انگور یاقوتی نیز اکثرا از ارومیه اعلام می شود و کلانشهرهایی مثل تهران هم نرخ خود را با آن تامین می کنند. لذا اگر می بینیم بازار انگور ایران قیمت های متفاوتی را برای انگور یاقوتی قرمز ارائه می دهد نباید تعجب کنیم.

انگور یاقوتی قرمز

انگور یاقوتی چه ویتامینی دارد؟

انگور ذاتا یک میوه پر خاصیت می باشد و دلیل محبوبیت آن در میان ما ایرانیان هم به سبب همین خواص و بهشتی بودن آن است. انگور یاقوتی قرمز نیز از گونه های فراوان ایران است که در بازار صادرات انگور هم بسیار خوش می درخشد. بطور کلی یک انگور از هر رقم و گونه، قسمت ها یا بهتر بگوییم، فرآورده های زیر را بهمراه دارد:

 1. پوست انگور
 2. هسته انگور
 3. روغن هسته انگور
 4. برگ انگور
 5. آب انگور

این فرآورده ها در انگور یاقوتی قرمز نیز موجود است که سبب بیشتر شدن اهمیت آن می شود. انگور یاقوتی دارای ویتامین های بسیار مفیدی همچون ویتامین A و B و C می باشد. همچنین املاح لازم بدن مانند کلسیم و پاتسیم و آهن نیز در انگور موجود است که منجر به با ارزش تر شدن آن در بازار تجاری شده است.

فروش انگور یاقوتی

قیمت انگور یاقوتی ارومیه

قیمت انگور یاقوتی همانطور که گفته شد، اکثرا از شهرهای بزرگ تولیدکننده انگور مثل ارومیه استعلام می گردد. این شهرها باغات انگور فراوانی دارند و این موضوع، قدرت آنها را در تعیین قیمت انگور یاقوتی بسیار بالا می برد. خریداران عمده ای که برای امر صادرات انگور نیازمند دسترسی به تولیدکنندگان یا شرکت فروش انگور و انواع محصولاتی مثل سیب درختی و … می باشند، بهتر است به سراغ شهر ارومیه بروند. فروشندگان این سایت نیز توانایی وصل شما به تولیدکنندگان را دارند که می توانید با آنها ارتباط بگیرید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید