مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انگور قرمز صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید.....

بسته بندی انگور قرمز برای صادرات:تفاوت انگور قرمز با انگور سفید:قیمت انگور صادراتی ارومیه در روسیه:
قیمت انگور قرمز

قیمت انگور قرمز صادراتی که هر سال به کشور های مختلف حوزه خلیج فارس و همینطور روسیه صادرات می شود، امسال به نرخ ۳۰۰۰۰ تومان در هر کیلو رسیده است.

انگور قرمز که از نوع انگور های بی دانه به شمار می رود، اغلب در منطقه ارومیه و تاکستان قزوین بالاترین میزان برداشت را دارد.

علاوه بر این واریته، انگور سفید نیز حجم قابل قبولی از بازار های خارجی درخواست دارد که قیمت فروش انگور سفید به نسبت پایین تر از انگور قرمز است.

بسته بندی انگور قرمز برای صادرات:

برای صادرات انگور که اغلب بازار آن کشور های عربی همچون

  • امارات
  • قطر
  • کویت
  • عمان
  • بحرین

 و روسیه است، مطابق تصاویر زیر بسته بندی می شوند.

برای کشور های عربی، مجموعه ویتاراد با استفاده از ظروف یکبار مصرف تلقی اقدام به بسته بندی می کند که کیفیت انگور برای صادرات به این کشور ها بسیار بالا است.

اما برای صادرات انگور قرمز یا سفید به بازار روسیه، اغلب در بسته بندی های سبد پلاستیکی با استفاده از نایلون آنتی باکتریال و یا بصورت سورت ساده صورت می گیرد که قیمت هر کدام در زمان فروش در سردخانه ها متفاوت است.

تفاوت انگور قرمز با انگور سفید:

اگر برای اولین بار است که در زمینه خرید انگور صادراتی فعالیت دارید، باید توجه داشته باشید که انگور قرمز ماندگاری بیشتری نسبت به انگور سفید دارد و طعم واقعا بی نظیری دارد.

در سال های قبل ما یک کانیتنر به صور میکس از این دو رقم انگور برای صادرات به روسیه فرستادیم که پشت بند آن سفارش چند کانتینر انگور قرمز بی دانه گرفتیم.

خوشبختانه خواهان این انگور در اغلب بازار های هدف خارجی زیادی دارد و همین عامل سبب شده تا باغداران در هر کدام از مناطق ارومیه و تاکستان حجم زیر کشت نهال این انگور را افزایش دهند.

الان در حال حاضر قیمت فروش انگور قرمز در باغات به ۲۰۰۰۰ تومان رسیده است. در حالی که انگور سفید بی دانه بالاترین نرخ آن ۸۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود.

قیمت انگور قرمز در این سال های اخیر رشد بسیار بالایی به خود دیده است و سالانه نیز بر نیزان سفارش صادرات آن افزوده می شود.

قیمت انگور صادراتی ارومیه در روسیه:

ارومیه از قدیم یکی از قطب های تولید انواع انگور در ایران شناحته شده است و واریته های گوناگونی از باغات این منطقه برداشت و روانه بازار شده است.

در حال حاضر نیز چند ناحیه در ارومیه وجود دارد که دارای بهترین نوع انگور های صادراتی هستند.

انگور قرمز و سفید که بالاترین میزان رشد برداشت از باغات را دارد، بیشترین درخواست را برای صادرات نیز دارند.

روسیه هم از مشتریان بالفعل این نوع انگور ها است که هر سال از اول برداشت، اقدام به خرید آنها می کند. در حال حاضر که فرایند صادرات انگور ارومیه به روسیه آغاز شده است، قیمت فروش انگور قرمز و سفید به ترتیب از ۸۰ تا ۱۲۰ روبل فروخته می شود.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید