مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انگور بی دانه ایران برای روسیه

آنچه در این مقاله میخوانید.....

ارقام مختلف انگور صادراتی ایرانبالاترین میزان صادرات انگورقیمت انگور بی دانه سیاه و قرمز
انگور بی دانه زرد

ایران دارای مناطق انگور خیز زیادی است که واریته های مختلفی چون بی دانه سبز و قرمز از آن برای بازار های صادراتی مانند روسیه با قیمت رقابتی ارسال می شود.

روسیه بزرگ ترین بازار انگور ایران را در این سال های اخیر داشته است و ارقام مختلفی از این میوه با بسته بندی های مختلف نسبت به سطح کیفی هر انگور، به آن صادرات می شود.

قیمت فروش ارقام انگور ایران در بازار روسیه متفاوت می باشد و دلیل آن وجود انگور ترکیه است که یکی از رقبای سر سخت انگور و کل محصولات کشاورزی ایران به شمار می رود.

قیمت انگور بی دانه

ارقام مختلف انگور صادراتی ایران

همانطور که عرض کردیم، در ایران ارقام مختلفی از میوه انگور وجود دارد، اما به صورت اقتصادی کشت نشده است. منظور از این بیان این است که بیشتر باغداران بهترین واریته ها را در باغات خود کشت کرده اند، اما حجم برداشت از هر کدام بسیار پایین است و جمع کردن آنها برای صادرات بسیار کار دشواری است.

اما گونه هایی که امکان صادرات آنها در این سال ها توسط مجموعه ویتاراد داشته است،

  • انگور بی دانه سبز ارومیه
  • انگور بی دانه قرمز ارومیه
  • انگور بی دانه تاکستان
  • انگور کندری
  • انگور پیکامی کاشمر
  • انگور فلیم بی دانه
  • انگور سیاه بی دانه
  • انگور شاهرودی
  • انگور سیاه هسته دار
  • انگور ریش بابا

می باشند که در حجم انبوه در اختیار خریداران محترم داخلی و خارجی قرار داده شده اند.

قیمت انگور بی دانه

بالاترین میزان صادرات انگور

بالاترین میزان صادرات انگور بی دانه در ایران بیشتر از شهر های ارومیه، تاکستان و کاشمر است که کیفیت بسیار فوق العاده ای دارند.

بزرگ ترین بازار خارجی برای این سه رقم انگور، کشور های اروپایی و همینطور روسیه است که سالانه بالغ بر ۲۰ هزار تن از این انگور ها به این بازار ها صادرات می شوند.

قیمت انگور بی دانه در این سه شهر ایران، همیشه بالاترین رقم بوده است بطوریکه در سال ۲۰۲۰ انگور پیکامی ۰.۳۵ دلار، انگور تاکستان ۰.۴۲ و انگور بی دانه ارومیه هم ۰.۵۰ دلار به ازای هر کیلو خرید و فروش شده است.

چنانچه قصد خرید انگور از ایران دارید، ما بهترین نوع ارقام را برای شما داریم و با بهترین نوع بسته بندی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

قیمت انگور بی دانه

قیمت انگور بی دانه سیاه و قرمز

انگور بی دانه سیاه واریته آمریکایی در ایران است که دارای حبه های گرد و درشت است که آب قرمز رنگ دارد و بسیار خوشمزه است و میزان تولید آن از باغات در این دو سال اخیر بیشتر شده است که قیمت بالایی نیز در ایران دارد.

انگور بی دانه قرمز هم دو نوع است، یکی گونه فلیم هست که همانند انگور سیاه بی دانه حجم برداشت آن تازه افزایش یافته است و یکی از گونه های صادراتی در ایران شناخته شده است.

گونه دیگر از این انگور، بنام انگور کشمشی قرمز است که علاوه بر اینکه برای تازه خوری مصرف می شود، برای تولید کشمش هم کاربرد بسیار بالایی دارد و کشمش آن هم برای بازار های صادراتی خرید و فروش می شود و قیمت نسبتا بالایی نیز دارد.

قیمت انگور بی دانه
سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید