مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انگور ایران به بازار روسیه

آنچه در این مقاله میخوانید.....

انواع انگور صادراتی ایران:قیمت انگور قرمز بی دانه ایران:صادرات انگور ایران به اروپای شرقی:
صادرات انگور ایران

صادرات انگور ایران به بازار روسیه باعث شده تا کشور های رقیب در این زمینه کیفیت و نوع بسته بندی خود را تغییر دهند.

ایران گونه های مختلفی از انگور صادراتی دارد و با توجه به اینکه موقعیت آب و هوایی متفاوتی در ایران وجود دارد، سبب شده تا ارقام نوبرانه و زود رس وارد بازار های خارجی شود.

تقریبا در همه مناطق ایران در فصول مختلف، انواع انگور کشت و برداشت می شود که برای هر کدام از این انگور ها، روسیه بازار بهتری برای صادرات به شمار می رود.

انگور های موجود در سطح باغات ایران، از نوع بی دانه و هسته دار است که روسیه عمدتا خواهان انگور های بی دانه است که امروز بیشتر در این مورد خواهیم گفت.

انواع انگور صادراتی ایران:

همانطور که گفته شد، کشور ایران به دلیل داشتن شرایط اقلیمی مختلف، هر سال بیش از ۵۰ نوع انگور از باغات آن برداشت می شود که معروف ترین آنها برای صادرات

  • انگور قرمز بی دانه
  • انگور سفید بی دانه
  • انگور فلیم بی دانه
  • انگور پیکامی
  • انگور ریش بابا
  • انگور عسگری
  • انگور شانی

هستند که هر کدام در استان های مختلف برداشت و بسته بندی می شوند. البته توجه داشته باشید که بعضی از این ارقام ذکر شده با توجه به قابلیت نگهداری در سردخانه و داشتن ماندگاری بالا، امکان صادرات به کشور های دور نیز دارند.

صادرات انگور ایران در این دو سال اخیر رشد بالایی داشته است و همین سود دهی خوبی که برای باغداران داشته است، سبب شده تا سطح مساحت زیر کشت این میوه نیز افزایش پیدا کند.

قیمت انگور قرمز بی دانه ایران:

به صراحت می توانیم بگوییم که یکی از ارقام پر فروش برای صادرات، انگور بی دانه قرمز است که عمده تولید آن از ارومیه و تاکستان بوده است. این انگور همانطور که از اسمش مشخص است، از نوع انگور های بدون هسته است که طعمی بسیار شیرین و با ماندگاری بسیار بالا است که به راحتی می توان به کشور های مختلف اروپای و آسیایی صادرات کرد.

قیمت فروش انگور قرمز به نسبت سایر گونه ها بسیار بالا است. هم خواهان زیادی در بازار داخلی دارد و هم کشش صادراتی خوبی از کشور های مختلف داشته و همین عامل باعث شده تا همیشه بالاترین نرخ را در بازار این میوه داشته باشد.

صادرات انگور ایران آن هم از نوع انگور کشمشی قرمز، باعث شده تا شرکت بازرگانی ویتاراد همکاری خوبی با خریداران روسی داشته باشد که در حال حاضر با بسته بندی بسیار شکیل توانسته است بازار خوبی برای خود ایجاد کند.

صادرات انگور ایران به اروپای شرقی:

کشور های اروپای شرقی از جمله بازار های مصرفی در این قاره شناخته شده است که بیشتر آنها بازار مواد غذایی بزرگی دارند. بر خلاف کشور های اروپای مرکزی که خود تولید کننده هستند، این کشور ها بیشتر محصولات غذایی و تره بار را اقدام به واردات می کنند.

ایران هم علاوه بر محصولات غذایی، ارقام مختلف از محصولات کشاورزی را به این بازار ها فرستاده و معرفی کرده است.

صادرات انگور ایران، بخشی از فعالیت ما در این کشور ها بوده است که پرفروش ترین انگور ایران در این بازارها، چند رقم مختلف است که در مطالب بعدی به آنها اشاره دقیق خواهیم کرد. حال چنانچه قصد دارید، در زمینه خرید و فروش انواع انگور با این مجموعه همکاری داشته باشید، آمادگی خود را برای این فرایند داشته و قصد خواهیم داشت که مشتریان بیشتری از بازار های خارجی خصوصا اروپایی داشته باشیم.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید