مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع انگور مرغوب ایران

آنچه در این مقاله میخوانید.....

ایران دارای باغات انگور فراوانی می باشد که سالانه مقادیر زیادی انگور مرغوب از این باغ ها تولید و به کشور های دیگر صادر می شود. انگور ایران انگوری مرغوب و دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره این محصول با همکاران ما تماس بگیرید
ترکیبات مواد ازته در انگور به صورت نیتراتها، اسیدها، آمین ها، بازهای پیریمیدیک و پیوریک، ترکیبات حلقوی پیرولیک، پروتیئدها و آلکالوئیدها وجود دارد.
در آب انگور ازته به صورت نیترات آمونیم به مقدار کمی وجود دارد و برطبق آزمایش هنیگ میزان ازت موجود در انگور بر حسب نوع آن بین 10 تا 200 میلی گرم متغیر است. البته مقدار ازته در انگور به نسبت 1 به 5 در آب آن بقیه به صورت ترکیبی در پوست، گوشته و هسته دانه انگور ذخیره شده است و بیشتر مواد ازته آب انگور را اسیدهای آمینه تشکیل می دهند.
در طی مرحله رشد و رسیدن حبه های انگور، مواد بویای مختلفی درون حبه ها بوجود می آید که برخی از آن ها دارای طعم و بوی مخصوص بوده مانند انگورهای آمریکایی، در صورتی که برخی دیگر مانند نمونه اروپایی فاقد عطر و بو می باشد. چند نمونه از مواد بویا مثل متانول، اتانول، ان بیوتانول، هگزانول، سیس 3 هگزانول، استالدئید، ان هگزانال، 2 هگزانال، 2 بیوتانون، 2 پنتانون، متیل استات، اتیل کاپروات و دیگر مواد می باشد.
برطبق آزمایشات انجام شده توسط دراورت و همکارانش مواد بویای انگور سفید از 15 نوع الکل، 16 نوع اسید آلی، 2 استر، 1 اتیل استات و 1 ایزوامیل استات تشکیل شده اند.
منبع: بازار انگور ایران

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید