مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انگور کشمشی صادراتی درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید.....

روش کشت و برداشت میوه انگور

میوه انگور از نوع کشمشی جزء میوه های صادراتی است که با جنسیت درجه یک در بازارهای کلیه کشورهای جهان مورد خرید و فروش ویژه ای قرار گرفته است.
انگورها انواع متعددی دارند که از برخی نوع های آن انگور می شود کشمش درست کرد که البته انگور های کشمشی انگورهای جداگانه هستند. در ایران انگورهای متعدد زیادی کشت می شود. کلیه انگورها داری خواص فوق العاده ای می باشند که شاید هر میوه ای این خواص را نداشته باشد. انگورها به صورت کشمش های درجه یک در می آیند و با برند ها و بسته بندهای زیبایی به کشورهای دیگر صادر می شوند.

روش کشت و برداشت میوه انگور

شاخه ها و قلم هایی از درخت انگور را در فصل بهار دز داخل محلی می کارند و منتظر می مانند تا جوانه بزند و یک سال بعد آن قلم ها را خیلی آروم از ظرف ها بیرون آورده و در زمین گودال هایی گذاشته و به صورت ردیفی در آنجا می کارند. وقتی که هوا گرم شد به این درختچه ها پنج روز در میان آب بدهید تا خشک نشود. این درخت ها بعد از گذشت پنج سال میوه می دهند. وقتی که نزدیک به بار دهی شد شاخ و برگ های که مناسب نیست را می برند این کار باعث می شود تا درخت انگور بیشتر میوه بدهد. علاف هایی که در دور درخت انگور بزرگ می شوند را بهتر است از بین برد تا با این روش آب به ریه های درخت برسد.
انگور های کشمشی جزء انگور های شیرین هستند و کاشت آنها بهتر است و دارای خوراکی بهتر هستند و این نوع انگور هم به صورت تازه و هم خشک شده اش مانند کشمش به بیشتر کشورها صادر می شود.
منبع: بازار انگور ایران

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید