مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انگور کشمشی بی دانه قرمز تاکستان

آنچه در این مقاله میخوانید.....

تشخیص کیفیت انگور بی دانه کشمشیمیزان برداشت انگور قرمز از باغات تاکستانخرید انگور سفید بی دانه با بسته بندی
خرید انگور کشمشی

امسال بیشترین میزان برداشت انگور کشمشی بی دانه قرمز از باغات تاکستان و ارومیه خواهیم داشت که خرید آن برای صادرات می تواند خوشایند باغداران در این شهر ها شود.

خرید انگور کشمشی

 

هرگاه باغداران ما بتوانند کیفیت باغات را برای میوه انگور کنترل و یا افزایش دهند، صادرات بالایی نیز در مقابل خواهیم داشت. امسال هم به نظر می رسد که حجم انگور در باغات کاهش یافته است ولی از لحاظ کیفیت، نسبت به سال قبل بالاتر رفته است.

چنانچه اگر قصد خرید انگور کشمشی قرمز از این منطقه دارید، ما برای شما اطلاعات کافی از این میوه را در این مقاله ارائه خواهیم داد.

خرید انگور کشمشی

 

 

تشخیص کیفیت انگور بی دانه کشمشی

برای خرید انگور، بهتر است که از نزدیک تاک و درختان انگور را بررسی کنید. همه انگور ها با کیفیت نیستند و همه آنها مناسب صادرات نخواهند بود. تجربه نشان داده است که کیفیت میوه یک درخت با درخت بغلی می تواند متفاوت باشد.

بنابراین بسیار مهم است که برای صادرات چه انگور و برداشت شده کدام منطقه از تاکستان باشد.

توجه داشته باشید که زمانی که وارد باغات انگور می شوید، خوشه آن دارای آفات نباشد، هرس سبز آن درست زده شده باشد. اگر این نوع هرس اصولی انجام نشود، به مرور زمان آفتاب مستقیم می تواند تاثیر بدی روی کیفیت آن داشته باشد.

زمان سم دهی و آبیاری آن را از باغداران بپرسید. بعضی از باغداران ما متاسفانه علم آن را ندارند و صرفا اسم باغدار روی آنها گذاشته شده است.

اگر خوشه انگور را لمس کردید، باید تازه و سفت باشد، آرایش مرتبی داشته باشند و رنگ گیری حبه های آن باید همسان با سایر حبه ها باشد.

خرید انگور کشمشی

میزان برداشت انگور قرمز از باغات تاکستان

تاکستان قطب تولید انگور کشمشی بی دانه از نوع سفید و قرمز است. همچنین کارخانه های زیادی در این شهر هستند که در زمینه تولید کشمش نیز فعالیت دارند. از این رو می توان فهمید که حجم تولید این نوع انگور در تاکستان بیشتر از سایر نواحی در سطح کشور هست.

علی رغم اینکه انگور های قرمز و سفید این منطقه از اوایل شهریور شروع به برداشت می شود، اما کشمش این منطقه هم بازخورد بالایی برای بازار های صادراتی داشته است.

در سال جاری میزان انگور قرمز برداشت شده برای صادرات حدود ۱۵۰۰ تن بود که تنها ۳۰٪ حجم برداشت است. مابقی آن برای تولید فراورده های آن استفاده می شود.

خرید انگور کشمشی

خرید انگور سفید بی دانه با بسته بندی

طبق آمار، حدود ۱۵۰۰ تن انگور بی دانه برای صادرات داد و ستد می شود که عمده فروش آن از نوع قرمز بی دانه است. با اینکه میزان زیر کشت انگور سفید بالاتر است، اما نوع قرمز آن همیشه بالاترین خرید و فروش را داشته است.

ما در این منطقه با در اختیار داشتن سیستم سورتینگ و سردخانه جهت بسته بندی، این امکان را به وجود آورده ایم که بتوانیم هم انگور قرمز و سفید را با بسته بندی های سفارش مشتریان خود انجام داده و حجم فروش خود را ارتقا ببخشیم.

در همین فصل برداشت، انگور ارومیه نیز قابل برداشت خواهد بود که در آن شهر نیز بیشتر این دو واریته هست که برای صادرات به روسیه بسته بندی می شود که قصد داریم در مقاله های بعدی، تفاوت انگور های این دو منطقه را از لحاظ کیفیت و ماندگاری بازگو کنیم.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید