گروه شرکت های ویتاراد
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید انگور شانی سردشت با قیمت ارزان
خرید انگور شانی سردشت با قیمت ارزان

خرید انگور شانی سردشت با قیمت ارزان

جهت خرید انگور شانی سردشت با قیمت ارزان، می توانید از سایت بازار انگور ایران اقدام به دریافت لیست قیمت نموده و مدلهای متنوع محصولات را بررسی کنید. همچنین تخفیفات ویژه ای در فروش عمده برای شما لحاظ خواهد شد.

انگور شانی یکی از بهترین نوع انگورها به حساب می آید که توانسته فروش بسیار عالی را در بازار کسب کند. خواص انگور شانی هم در نوع خود بسیار بالاست. از قسمت های مختلف انگور شانی نیز استفاده های فراوانی می شود که معروف ترین آنها، هسته انگور شانی برای روغن گیری می باشد. در این میان، انگور شانی سردشت از جمله مرغوب ترین های بازار انگور ایران است. این شهر به تنهایی ۳۰ درصد خرید انگور شانی مشتریان ایران را به خود اختصاص داده است. تولید انگور شانی سردشت نیز به مراتب بالاست و استان آذربایجان غربی را به برترین تولیدکننده این میوه بهشتی تبدیل کرده است.

انگور شانی سردشت

انگور شانی سردشت

سردشت منطقه ای کردنشین در آذربایجان غربی است و همسایگی نزدیکی با کشور عراق دارد. از این رو یک منطقه مهم برای همکاری های صادراتی به شمار می آید. انگور شانی سردشت نیز جزو اقلام صادراتی به عراق می باشد. بزرگترین کشورهایی که از انگور شانی ایران خرید می کنند عبارتند از:

 1. روسیه
 2. عراق
 3. افغانستان
 4. امارات
 5. ترکیه
 6. اوکراین

اما خرید انگور شانی از سمت عراق، خیلی بیشتر از سایر کشورهاست. چراکه هزینه های جانبی برای این کشور حذف شده و بهترین محصول را از نزدیک ترین محل خریداری می کند. البته سردشت محصولات دیگری نیز دارد؛ مثل غلات، جو، گندم، عسل و … اما انگور این منطقه زبانزد خاص و عام می باشد و خیلی ها را برای خرید انگور شانی به سمت سردشت سرازیر می کند.

خرید انگور شانی

خرید انگور شانی با تخفیف ویژه

خریدارانی که به دنبال قیمت های ایده آل برای انواع انگور هستند، می توانند از فروشندگان این سایت اینترنتی کمک بگیرند. انگورهایی که توسط فروشندگان ما ارائه می شوند متفاوت هستند و صدالبته از شهرهای متعدد ایران از جمله

 • ارومیه
 • سردشت
 • سلماس
 • خراسان
 • شیراز
 • و …

تامین می شوند. از این رو دغدغه محدودیت از لحاظ تامین را نداشته باشید. همچنین بعلت فروش مستقیم انگور، قیمت های بسیار خوبی برای خریداران در نظر گرفته شده است. در صورت خرید عمده انگور، تخفیف بسیار خوبی نیز لحاظ خواهد شد تا اطمینان شما از بابت کیفیت و قیمت، بطور کلی راحت باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش انگور خوب

آیا یک شخص عادی می تواند انگور خوب و مرغوب را از نوع بد آن …

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک