مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین نوع انگور بیدانه | قیمت صادرات انگور زرد

آنچه در این مقاله میخوانید.....

شرایط سورت و بسته بندی انگوربهترین نوع انگور بیدانه صادراتیشرکت صادر کننده انگور زرد
بهترین نوع انگور بیدانه

قیمت بهترین نوع انگور بیدانه به منطور صادرات به دیگر کشورها، توسط مجموعه ویتاراد اعلام می شود. این مرکز در خصوص فروش مستقیم محصولات نقش مهمی خواهند داشت.

انگور از جمله میوه های بسیار خوب بشمار می آید که در خصوص فروش آن در بازار داخلی و خارجی افراد زیادی فعالیت دارند. این میوه با تقاضای زیاد به منظور تازه خوری و استفاده در صنایع تبدیلی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل این میوه برای خریداران جالب توجه بوده و افراد زیادی آنها را تهیه خواهند کرد. با توجه به اینکه کیفیت انگور از مهمترین موضوعات در خصوص خرید و فروش است، مسلما خریداران نیز نیاز خود را آن طور که باید مشخص خواهند کرد.

شرایط سورت و بسته بندی انگور

برای سورت و بسته بندی انگور ظروفی که استفاده می‌شوند در نگهداری کیفیت انگور نقش بسزایی دارند و بسته بندی انگور باید به‌گونه‌ای باشد زمانی که بسته ها روی هم قرار می‌گیرند انگور آسیبی نبیند

برای بسته بندی انگور از جعبه های پلاستیکی استفاده می کنند زیرا رطوبت را جذب و در ماندگاری انگور تاثیر بسزایی دارد و شستشو و ضدعفونی آن نیز آسان تر است

جعبه های پلاستیکی به دلیل سوراخ هایی که دارند باعث گردش هوا می‌شود و در پوسیدگی انگور جلوگیری می‌کند برای صادرات انگور علاوه بر جنس جعبه باید ابعاد آن نیز مناسب باشد و عمق جعبه گونه‌ای باشد که خوشه های انگور روی هم قرار بگیرند آسیب نبیند و فشرده نشوند ظروف بسته بندی انگور باید تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و خشک باشد.

بهترین نوع انگور بیدانه صادراتی

انگور به دلیل طعم خوشمزه ای که دارد یکی از میوه های محبوب در نزد ایرانیان و حتی مردم جهان است انگور انواع مختلفی دارد از جمله:

  • انگور یاقوتی
  • انگور بیدانه کشمشی
  • انگور شاهانی
  • انگور حسینی
  • انگور عسگری

از جمله استانهایی که به کشت انگور در کشور مشغول هستند و انگور با کیفیت تولید می کنند عبارتند از:

استان فارس استان همدان استان خراسان رضوی استان قزوین استان زنجان و آذربایجان شرقی.  بهترین نوع انگور بی دانه صادراتی در شهر ملایر تولید می‌شود که بهترین نوع انگور با کیفیت را تولید و در بسته بندی های مناسب به کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپا صادر می کند.

شرکت صادر کننده انگور زرد

شرکت ویتاراد یکی از فعال ترین شرکت ها در حوزه صادرات انگور زرد در کشور می باشد آمادگی فروش عمده صادرات انگور زرد را به بازارهای جهانی دارد بنابراین انگور صادراتی زرد در بین صادرکنندگان از محبوبیت بالایی برخوردار است.  برای پرسش هر گونه سوال در خصوص صادرات انگور و خریداری آن می توانید با این شرکت تماس حاصل کنید و با مراجعه به سایت شرکت ویتاراد از انواع نمونه های انگور صادراتی دیدن نمایید و نیاز خود را برآورده سازید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید