مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین انگور تاکستان | قیمت روز انگور زرد

آنچه در این مقاله میخوانید.....

تولید انگور در شهر تاکستانبهترین انگور تاکستان کدام است؟قیمت روز انگور صادراتی
انگور بی دانه زرد

بهترین انگور تاکستان از نوع زرد و قرمز بی دانه بوده که فروش بسیار خوب در داخل و خارج از کشور خواهد داشت. این نوع انگور به صورت حرفه ای کشت و برداشت شده تا با استانداردهای لازم در دسترس مصرف کننده ها قرار گیرد.

تولید انگور در شهر تاکستان

تاکستان در استان قزوین قرار دارد، که بیش از ۳۵ هزار هکتار از زمین هایش زیر کشت انگور است. به دلیل فراوان بودن انگور در این منطقه از جمله محصولاتی که از این شهرستان به کشور های دیگر صادر می شود انگور و کشمش است.

رتبه نخست صادرات کشمش را به خود اختصاص داده است. بیش از ۸۰ درصد باغات تاکستان به کشت تاک های انگور اختصاص دارد و این خود عامل موثر رشد اقتصادی این منطقه می باشد.

بیشترین نوع انگور کشت شده در این منطقه، انگور بی دانه سفید، قرمز و عسگری می باشد. این استان به دلیل خاک حاصلخیزی که دارد محل پرورش بهترین انگور با کیفیت بالا می باشد.

بهترین انگور تاکستان کدام است؟

استان قزوین یکی از مراکز مهم تولید انگور در کشور می باشد. انگور میوه ای است که به دو صورت بادانه و بی دانه کشت می شود. و در رنگ های قرمز  زرد و سبز و سیاه یافت می گردد.

انگور میوه ای بهشتی که به آن ملکه میوه ها گفته می شود، سرشار از ویتامین ث می باشد. یکی از منابع تولید تولید انگور درجه یک در کشور شهر تاکستان است. بخش اعظمی از صادرات انگور کشور از طریق این شهر صورت می پذیرد.

تاکستان به دلیل تنوع زیادی که در کاشت و تولید انگور دارد، بهترین نوع انگور باکیفیت مطلوب در آن برداشت می شود. بهترین نوع انگور تولید شده تاکستان، انگور بی دانه است که مناسب بهره برداری کشمش درجه یک می باشد.

از بهترین انواع انگور تاکستان می توان موارد زیر را دانست:

  • انگور رویال پاییزی
  • انگور قرمز تیره
  • انگور سیاه مونوکا
  • انگور برونکس
  • انگور کاردینال
  • انگور کونکورد

قیمت روز انگور صادراتی

ملکه میوه ها که انگور می باشد. دارای انواع مختلفی است. دارای مواد مغذی بسیاری و البته آنتی اکسیدان فراوان می باشد.  انگور به دلیل خاصیت درمانی فراوانی که دارد مناسب سلامت بدن است.

شرکت ویتاراد،  یکی از شرکت هایی است که به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی انگور صادراتی شناخته شده.  زیرا با خرید از این شرکت شما واسطه ها را حذف می کنید و به صورت مستقیم انگوری درجه یک از باغات کشور خریداری می نمایید.

شرکت ویتاراد می تواند انگوری با کیفیت در بسته بندی های زیبا و بدون آسیب دیدگی و با قیمت بروز را بدست تقاضاکنندگان خود برساند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید