مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین انگور بیدانه | فروش باکیفیت ترین انگور شیراز

آنچه در این مقاله میخوانید.....

انواع بسته بندی انگور جهت صادراتبهترین انگور بیدانه باکیفیتفروش عمده انگور شیراز
انگور بی دانه زرد

بهترین انگور بیدانه شیراز با هدف صادرات به بازار جهانی برداشت می شود. این نوع انگور از نوع دانه قرمز و زرد بوده و مسلما فروش بسیار خوبی خواهد داشت.

انواع بسته بندی انگور جهت صادرات

برای انکه میزان پوسیدگی و آسیب دیدگی محصولات صادراتی کاهش پیدا کند باید بعد از برداشت انواع میوه و سبزیجات آن ها را به روش صحیح جابجا کرد. بنابراین برای افزایش میزان بهره وری محصولات باید شیوه های صحیح تولید، برداشت و حتی جابجایی آن حمل و نقل دقت نمود.

انگور میوه ای  حساسی است که برای مصرف تازه خوری آن باید به  زمان برداشت آن دقت نمود. بنابرابن انگوری با کیفیت است که خوشه آن از لحاظ ظاهر با کیفیت و سالم باشد.

بعد از آنکه انگور با کیفیت راتولید نمودیم باید در هنگام صادرات به بسته بندی آن نیز دقت کنیم. در بسته بندی انگور باید به ظروفی که در آن انگور قرار می دهیم دقت کنیم تا در هنگام حمل و نقل به سردخانه دچار آسیب دیدگی نشود.

برای بسته بندی انگور از جبه های پلاستیکی استفاده نموده تا زمانی که چند جعبه روی هم قرار می گیرد بتوانند وزن هم را تحمل کنند. و هنگام شستشو و ضد عفونی از بین نرود. بنابراین بسته بندی کارتونی برای انگور مناسب نمی باشد.

برای بسته بندی انگور باید از جعبه های  استفاده گردد که هوا در ان جریان داشته باشد تا محصول خراب نشود. بنابراین جعبه های فلزی مناسب اینکار نمی باشند. عمق جعبه ها باید بگونه ای باشد که انگور در یک ردیف قرار گیرد تا دچار له شدگی نشود. ظرف انگور بسته بندی شده باید خشک و تمیز باشد.

بهترین انگور بیدانه باکیفیت

انگور انواع مختلفی دارد. از جمله:

  • انگور عسگری
  • انگور دیزماری
  • انگور ریش بابا
  • انگور شاهانی
  • انگور بی دانه
  • انگور لعل حسنی
  • انگور قرمز

انگور بی دانه  و با دانه  سفید و قرمز یافت می شود. انگور بی دانه از مهمترین نوع انگور می باشد که برای تهیه کشمش مرغوب نیز استفاده می گردد.

انگور بی دانه را در زمستان با خوشه به صورت آونگ نگهداری می کنند. از انگور بی دانه برای تهیه شیره انگور نیز استفاده می شود.

فروش عمده انگور شیراز

انگور شیراز که با عنوان انگور شانی شناخته شده است،  از کیفیت و درشتی خاصی برخوردار است. و طعمی خوش مزه و سرشار از ویتامین می باشد. علت اصلی شهرت انگور شانی شیراز طعم خوشمزه ای است که دارد.  و طرفداران زیادی دارد

بنابراین برای خرید این نوع انگور سایت های اینترنتی وجود دارد که این انگور را به فروش می رسانند. شرکت ویتاراد از جمله شرکت های است که در این حوزه فعالیت دارد.  با مراجعه به سایت شرکت ویتاراد می توانید قیمت عمده انگور شیراز را دریافت و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید