گروه شرکت های ویتاراد
خانه / انگور عسگری / بازار فروش انگور عسگری مرغوب

بازار فروش انگور عسگری مرغوب

آب وهوای نسبتا ملایم تابستانی برای کاشت انگور عسگری مناسب است. اقلیم این میوه باید از یخبندان های بهاره و یا سرمای شدید زمستان به دور باشد. شهرستان های زرقان و ممسنی در استان فارس بیشترین کشت این میوه را در ایران انجام می دهند. بازار فروش این محصول در خردادماه بسیار داغ است.
فصل برداشت: انگور عسگری را در اواخر خرداد ماه برداشت می کنند.
نوع نگهداری : انگور عسگری به شدت حساس است ودر بین انگورهای دیگر از قابلیت نگهداری کمتری برخوردار است، در صورتی که برای طولانی مدت قصد نگهداری از این میوه را دارید باید دقت کنید که فقط هنگام خوردن انگور عسگری آن را بشویید و از شستن و نگه داشتن در یخچال خودداری کنید.
برای این که عمر نگهداری این انگور را بالاتر ببرید باید نشسته درون سبدی گذاشته و در یخچال قرار دهید.
انگور عسگری یکی از ارقام انگور در ایران است که شهرستان های زرقان و ممسنی در بخش دشمن زیاری استان فارس بیشترین سطح زیر کشت این محصول را دارا می باشند. انگور عسگری برای مصرف تازه خوری و تهیه کشمش مورد استفاده قرار می گیرد، دارای حبه های کشیده و سفید رنگ است و در مقایسه با ارقام دیگر انگور قابلیت نگهداری کردن را ندارد و زود رس تر از بقیه انواع انگور است.


از نظر طب سنتی انگور عسگری دارای طبیعت گرم و تر است، جالب است بدانید که؛ انگور را می ‌توان یک مجموعه فوق العاده و سرشار از خواص درمانی مفید به خصوص بر علیه سرطان دانست و باید گفت که انگور تنها میوه‌ای است که ترکیبات آن شباهت زیادی به شیر مادر دارد.
انگورعسگری نیروی لازم برای رشد خود را از اشعه ­ی خورشید دریافت می کند و به همین دلیل دارای اشعه ­ی رادیواکتیو وفلزات نادر است. بنابر این می­توان آن را یک غذای کامل دانست. همچنین مصرف انگور عسگری کمبود املاح معدنی را جبران می‌کند.
اطبای سنتی عقیده دارند که در صورتی که مداوم شیره انگور به همراه غذا یا آب انگور به عنوان میان وعده میل شود باعث کاهش تنش های عصبی و در نتیجه درمان کم خونی می شود و ضعف عمومی بدن هم با این کار از بین می رود.
منبع: میوه نو.
منبع: بازار انگور ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انگور عسگری بی دانه درجه یک

صادرات انگور عسگری بی دانه درجه یک به کشورهای همسایه از جمله عراق و روسیه …

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک