مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انگور قرمز صادراتی | فروش عمده انگور در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید.....

بهترین نوع انگور ایرانیانواع انگور قرمز صادراتیفروش عمده انگور در بازار
انگور بی دانه زرد

فروش عمده انگور قرمز صادراتی در بازار جهانی معمولا از باکیفیت ترین ها انجام می شود. زیرا معمولا تجار دیگر کشورها تولیداتی درجه یک و خوب را از صادر کننده ها تهیه خواهند کرد.

فراهم بودن شرایط اقلیمی برای کشت انواع انگور در ایران سبب شده در حال حاضر تولیدات باکیفیت و درجه یک در دسترس باشد. به طوری که در حال حاضر حجم زیادی از بهترین نوع انگور برداشت شده و فروش ان در داخل و خارج از کشور دنبال می شود. این تولیدات به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای سورت شده و با بسته بندی مخصوص به بازار عرضه می شوند.

بهترین نوع انگور ایرانی

انگور میوه‌ای از خانواده انگورسانان که مهمترین آن از جنس انگور می باشد ایران بزرگترین کشور تولید کننده انگور درجه یک می باشد. انگور به دو دسته انگور با دانه و بی دانه تقسیم می شود که در رنگهای زرد سبز سیاه و قرمز موجود است.

انگور در آب و هوای معتدل کشت می‌شود و بیش از ۲۰ هزار نوع انگور در جهان وجود دارد از میوه انگور کشمش نیز به دست می‌آورند ایران بزرگترین کشور تولید کننده انگور می باشد و بهترین نوع انگور ایرانی از شهر ملایر برداشت می شود.

انگور تولید ایران انواع مختلفی دارد از جمله:

  • انگور شاهرودی
  • انگور ریش بابا
  • انگور یاقوتی
  • انگور عسگری
  • انگور خلیلی

اما بهترین نوع انگور ایرانی انگوری است که شیرین، پوستی نازک و حبه‌های گرد و بی دانه داشته باشد در بسته بندی های زیبا و مشتری پسند باشد این گونه انگور مناسب صادرات بوده و خریداران زیادی را به خود جذب می کند.

انواع انگور قرمز صادراتی

انگور میوه‌ای است که تنوع بسیاری دارد و هر کدام دارای ظاهر و طعم متفاوتی می باشد انگور قرمز صادراتی انواع مختلفی دارد از جمله:

انگور بیدانه یاقوتی قرمز یاقوتی سفید و عسگری. انگور میوه‌ای است که به دلیل داشتن املاح زیاد مانند مس آهن و منگنز برای حفظ استخوان های بدن مناسب می باشد و انگور قرمز صادراتی باید ویژگی هایی زیر را داشته باشند:

  • بی دانه بودن
  • درشت
  • یکدست بودن

فروش عمده انگور در بازار

یکی از بزرگترین تامین کننده های انگور درجه یک ایران شرکت ویتاراد می باشد که انگوری با کیفیت و مرغوب را در اختیار مشتری خود قرار می‌دهد شرکت ویتاراد با حذف واسطه ها توانسته انگور با کیفیت را با قیمت مناسب و در بسته بندی های استاندارد در اختیار خریداران خارجی قرار دهد. محصول سالم را به دست مشتری برساند فروش عمده انگور در بازار بر عهده شرکت هایی است که خود را دربرابر محصولی که به مشتری ارائه می دهد مسئول بداند و محصولی مرغوب را به فروش برساند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید