مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انگور قرمز بیدانه | خرید انواع انگور صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید.....

میزان کشت انگور در کشوربهترین نوع انگور قرمز بیدانهخرید انگور صادراتی
انگور قرمز بیدانه

انگور قرمز بیدانه صادراتی در شهرهای مختلف استان آذربایجان غربی مانند ارومیه کشت قابل توجهی دارد. به همین دلیل برای خرید این نوع انگور از دیگر کشورها نیز اقدام و بهترین ها را سفارش می دهند.

میزان کشت انگور در کشور

بیش از ۲۰۰ هزار تن انگور سالانه در استان آذربایجان غربی برداشت می شود به همین دلیل این استان رتبه چهارم تولید انگور را به خود اختصاص داده است انگور با کیفیت و مرغوب ایران به کشورهای اروپایی و عربی صادر می گردد

این خود عاملی شده است که بسیاری از بازرگانان خواهان انگور با کیفیت ایران باشند انگور با کیفیت و مرغوب در ایران در شهرهای مشهد، کاشمر، ارومیه و مشکین شهر نیز کاشت و برداشت می‌شود که هر سال در فصل برداشت، انگور درجه یک صادراتی در بسته بندی مناسب به کشورهای دیگر صادر می گردد

بهترین نوع انگور قرمز بیدانه

هر ساله در کشور ایران انگور های زیادی برداشت و به کشورهای خارجی دیگر صادر می گردد از لحاظ تنوع انگور ایران دارای انگورهای متفاوتی است. از جمله انگور یاقوتی انگور مهری انگور رطبی انگور شاهرودی و…

اما در میان همه این انگورها انگور قرمز بی دانه از طرفداران زیادی برخوردار هستند این انگور به جهت خوشمزه بودن و بافت لطیفی که دارد طرفداران زیادی نیز دارد و بسیار شیرین می‌باشد البته نوع دیگری از انگور به نام انگور بی دانه زرد نیز وجود دارد که آن هم از انواع انگور می باشد که بسیار شیرین است.

از انگور بیدانه قرمز برای تهیه کشمش نیز استفاده می‌شود انگور بیدانه قرمز به دلیل خواص درمانی برای درمان پوکی استخوان نیز مفید می باشد و انگور قرمز نسبت به انگور سبز کالری کمتری دارد و برای تهیه انواع مربا ها و ژله ها از انگور قرمز بی دانه نیز استفاده می شود.

بیشترین کاشت انگور در کشور در شهر ملایر انجام می‌شود اما انگور بیدانه قرمز بیشتر در استان فارس کاشت میشود زمان برداشت انگور از اواخر شهریور ماه می باشد.

خرید انگور صادراتی

انگور ها از دیگر محصولاتی هستند که در بسیاری از کشورهای اروپایی و بازارهای خارجی طرفداران زیادی دارد اما آنچه که برای بازارهای خارجی بسیار مهم می باشد و باعث فروش بالاتر در کشورهای دیگر شود نوع بسته بندی انگور می باشد.

برای فروش انگور و صادرات آن باید از انگور های با کیفیت و با بسته بندی های مناسب استفاده نمود. در زمینه فروش انگور صادراتی بسیاری از شرکت‌های بازرگانی فعالیت دارند از جمله شرکت های بازرگانی معتبر شرکت ویتاراد میباشد که هر سال در زمان برداشت انگور محصول با کیفیتی را به کشورهای دیگر صادر می‌کند بنابراین برای خرید انگور صادراتی با کیفیت می توانید به سایت ویتاراد مراجعه کنید و نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید و در کوتاه ترین زمان با بسته بندی مناسب محصول خود را در کشور خود دریافت نمایید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید