مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انگور زرد پیکامی | صادرات انگور باکیفیت به روسیه

آنچه در این مقاله میخوانید.....

مشخصات انگور پیکامی چیست؟بهترین نوع انگور زرد پیکامیصادرات انگور به روسیه
انگور بی دانه زرد

صادرات انگور زرد پیکامی به کشورهایی مانند روسیه، اوکراین و دیگر کشورهای اروپایی با رعایت استانداردهای مختلف انجام می شود. چرا که هر کشور شاخصه هایی برای واردات انگور دارند.

مشخصات انگور پیکامی چیست؟

انگور پیکامی، اولین انگور پیوندی در ایران می باشد. انگور پیکامی به رنگ زرد مایل به سبز می‌باشد. شکل آن کشیده و برای تهیه کشمش سبز از آن استفاده می شود البته مصرف تازه خوری هم دارد. و پوست این انگور نازک می باشد.  بنابراین در هنگام حمل و نقل حساس بوده و مناسب انبار کردن نمی باشد.

انگور پیکامی در شهرهای کاشمر، مشهد کشت می شود. فصل برداشت این محصول از اواسط شهریور ماه در کاشمر و خلیل آباد آغاز می شود. انگور پیکامی میتواند از خانواده انگور عسکری نیز باشد زیرا به این نوع انگور نیز شباهت دارد.

انگور پیکامی نیز یکی از میوه های پر فروش در بازار داخلی و همچنین در بازارهای خارجی نیز می‌باشد و بسیاری از خریداران  از طرفداران آن هستند.

بهترین نوع انگور زرد پیکامی

از انواع دیگر انگور پیکامی می‌توان به انگور زرد پیکانی اشاره نمود. انگور زرد پیکامی در مناطق کاشمر تولید می‌شود و جهت آبگیری غوره و کشمش سبز از آن استفاده می گردد. انگور زرد به دلیل مقاومت بالایی که نسبت به تمام آبی و خشکی دارد در اغلب مناطق کشور کشت می شود.

شرکت ویتاراد از جمله شرکت‌های است که شما با مراجعه به سایت آنها می توانید بهترین نوع انگور زرد پیکامی را  وبا کیفیت بالا و مرغوب تهیه نماییدو نسبت به خرید آن اقدام کنید.

صادرات انگور به روسیه

انگور از میوه هایی است که صادرات آن بسیار پرسود می باشد که هر ساله در فصل برداشت به بسیاری از کشورهای اروپایی و کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می گردد.

یکی از کشورهایی که از طرفداران بسیار مهم انگور مرغوب و باکیفیت ایرانی می باشد کشور روسیه است. روس ها از خریداران قدیمی انگور ایران می‌باشند آنچه برای روس ها در زمینه صادرات بسیار مهم می باشد علاوه بر کیفیت محصول،  بسته بندی و ظاهر زیبای محصولات برای آنها بسیار اهمیت دارد.

بسته بندی زیبا و محکم محصولات ایرانی تاجران روسی را بر انگیخته تا حاضر باشند با ایرانی‌ها خرید و فروش کنند.

شرکت ویتاراد از شرکتهای موفق در زمینه صادرات این محصول محسوب می شود. که توانسته هر ساله انگوری مرغوب و با کیفیت را به بازار های خارجی صادر کند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید