مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انگور بی دانه ارومیه | فروش عمده انگور صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید.....

شاخصه های کیفیتی در سورت کردن انگوربهترین انگور بی دانه ارومیهفروش عمده انگور صادراتی
انگور بی دانه ارومیه

انگور بی دانه ارومیه به صورت صادراتی سورت و بسته بندی می شود. البته در هنگام فروش کشور مقصد مهم بوده و فاکتورهای آن مورد توجه قرار می گیرد.

انگور یکی از مهمترین میوه ها بشمار می آید که در ایران با کشت عالی همراه بوده و براساس گونه های مختلف در بازار داخلی و خارجی به فروش می رسد. در این میان گونه انگور و کیفیت آن نیز بسیار مهم بوده و خریداران می توانند نیاز خود را به صادر کننده های بزرگ اعلام کنند.

شاخصه های کیفیتی در سورت کردن انگور

انگور میوه ای بهشتی و سرشار از مواد مغذی است. که در تمام نقاط کشور و همچنین خارج طرفداران زیادی دارد. همانطور که می دانیم انگور انواع مختلفی دارد. انگور بی دانه و انگور بادانه، انگور قرمز، انگور زرد، اما آنچه که مهم است این نکته است، بهترین نوع انگور برای سورت کردن انگور بی دانه می باشد.

انگور بی دانه ارومیه به دلیل داشتن کیفیت بالا و طعم خوش مزه ای که دارد مناسب سورت کردن است. برای سورت کردن که به دو روش سنتی و صنعتی صورت می پذیرد، انگور بی دانه قرمز مناسب می باشد.

با رعایت استانداردهای بهداشتی انگور دانه قرمز برای سورت و استفاده کشمش نیز انجام می شود. بنابراین برای سورت کردن انگور باید شاخصه های کیفیتی آن را در نظر گرفت و روانه بازار نمود.

بهترین انگور بی دانه ارومیه

بهترین انگور بی دانه ارومیه، انگور قرمز و سفید بی دانه  است. که به لحاظ طعم شیرین و دارای پوست نازک هستند. و برای صادر کردن به بازارهای خارجی مناسب می باشد.این نوع انگور صادارتی درجه کیفیت هستند، واین خود عاملی است که بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

بهترین انگور بی دانه با کیفیت در ارومیه کاشته و برداشت می شود. که از لحاظ برداشت در حجم بالا شهر ارومیه رتبه نخست را دارد. این انگور را می توان به گشورهای مختلف دنیا عرضه داشت.

برخی از کشورهایی که انگور ارومیه را تقاضا کرده عبارتند از:

  • روسیه
  • ترکیه
  • اوکراین
  • هند
  • امارات
  • کویت
  • قطر

فروش عمده انگور صادراتی

انگور یکی از میوه هایی است که برای صادرات مناسب است.  مشتریان زیادی دارد.  این میوه خوشمزه انواع مختلفی دارد.  هرساله در فصل برداشت توجه زیادی از خریداران را به خود جلب می کند.،  و موجب رقابت در بین آنان می گردد. بنابراین هرچه تقاضا افزایش پیدا کند به مراتب عرضه نیز زیاد می شود. این خود باعث می شود شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت کنند.  از جمله این شرکت ها ویتاراد می باشد،  که انگورهای با کیفیت را از باغداران خریداری می کند و به صورت عمده و با قیمت مناسب به کشورهای دیگر صادر می کند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید